ZWOLLE (ANP) – Toenmalig bestuursvoorzitter Herre Kingma van het Medisch Spectrum Twente liet pas in 2009 onderzoek doen naar de affaire rond neuroloog Jansen omdat hij niet eerder weet had van de zaak. Dat zei Kingma dinsdag bij het Regionaal College voor de Gezondheidszorg in Zwolle.
Affaire Jansen ‘laat bekend’ bij bestuur MST
Lees meer artikelen? Schrijf u in voor de tweewekelijkse FarmaMagazine nieuwsbrief!

Drijfveren: Lang leve de Anderhalve!
“Overleggen, van elkaar leren, kennis delen en elkaar helpen zit in mijn bloed. Daarnaast heb ik de gelegenheid gekregen om projecten op te zetten zoals de anderhalvelijnszorg in Zuidoost Friesland”, aldus Wim Brunninkhuis

Column Niels van Haarlem: Techno
logie en de zorg. Er zijn succesvollere combinaties voor te stellen. Zo’n negen jaar terug verscheen de eerste e-health monitor. Deze barometer geeft aan hoe digitale zorg zich ontwikkelt.

Dít kan de zorg van Ikea leren. Of van PostNL
Ziekenhuisapotheker en zorgbestuurder Joris Arts laat zich inspireren door goede voorbeelden van buiten het ziekenhuis.