HOORN (ANP) – Deen Supermarkten heeft bakjes met Deen knoflooksaus uit de winkels gehaald, omdat die door een fout in het productieproces mogelijk besmet is geraakt met rauwe grondstoffen. Dat heeft de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) vrijdag bekendgemaakt.
Deen haalt ook knoflooksaus uit supermarkten
Lees meer artikelen? Schrijf u in voor de tweewekelijkse FarmaMagazine nieuwsbrief!

Drijfveren: Lang leve de Anderhalve!
“Overleggen, van elkaar leren, kennis delen en elkaar helpen zit in mijn bloed. Daarnaast heb ik de gelegenheid gekregen om projecten op te zetten zoals de anderhalvelijnszorg in Zuidoost Friesland”, aldus Wim Brunninkhuis

Column Niels van Haarlem: Techno
logie en de zorg. Er zijn succesvollere combinaties voor te stellen. Zo’n negen jaar terug verscheen de eerste e-health monitor. Deze barometer geeft aan hoe digitale zorg zich ontwikkelt.

Dít kan de zorg van Ikea leren. Of van PostNL
Ziekenhuisapotheker en zorgbestuurder Joris Arts laat zich inspireren door goede voorbeelden van buiten het ziekenhuis.